Fjalë Kyçe

Përfundon sfida e luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri”

Përfundon sfida e luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri”

Flamurtari dhe Trepça ’89 janë përballur në kuadër të javës së 20-të në Ipko Superligë, shkruan GazetaAlo.

Skuadra nga Mitrovia ka shënuar fitore me rezultatin 0:2.

Golat i shënuan Herman dhe Diawara. /GazetaAlo