Fjalë Kyçe

Përfundon super përballja e zhvilluar në ‘Santiago Bernabeu’

Përfundon super përballja e zhvilluar në ‘Santiago Bernabeu’

Ka përfunduar sfida e madhe e zhvilluar në Madrid, shkruan GazetaAlo.

Real Madrid ka pësuar humbje të befasishme ndaj Gironas.

1:2, është mbyllur ndeshja ndërmjet Real Madridit dhe Gironas.

Golat i shënuan Casemiro pë vendasit, ndërsa për mysafirët kanë shënuar Stuani dhe Portu. /GazetaAlo