Fjalë Kyçe

Përfundon telenovela Nabil Fekir

Përfundon telenovela Nabil Fekir

Nabil Fekir është i vendosur për të ardhmen e tij, shkruan GazetaAlo.

Ylli i Lionit është afër marrëveshjes me skuadrën franceze për vazhdimin e kontrates raporton Mirror.

Ai ishte afër transferimit te Liverpool në afatin kalimtar por marrëveshja dështoi në momentin e fundit.

Gjithsesi ylli i skuadres është i lumtur te skuadra aktuale.me të cilen ka shënuar 7-të gola dhe ka asistuar tre herë në 18-të paraqitje në Ligue 1. /GazrtaAlo