Fjalë Kyçe

Përveq Prishtinës dhe Llapit, Kastriot Rexha i ‘frikësohet’ edhe kësaj skuadre

Përveq Prishtinës dhe Llapit, Kastriot Rexha i ‘frikësohet’ edhe kësaj skuadre

Mesfushori i Llapit, Mentor Zhdrella e ka komentuar ndeshjen e radhës ndaj Prishtinës.

Llapi, Prishtina dhe Feronikeli janë në luftë të ngushtë për titullin e kampionit të Kosovës.

Ndërkaq, Rexha i frikësohet në mes të tjerash edhe skuadrës së Dritës.

“Kam ardhur nga Drita dhe e di se kur ata nuk kanë ndonjë ambicie luajnë më mirë”, tha Rexha në “Sports Show”.

“Tifozët e Dritës, nga ana tjetër, duan fitore të skuadrës së tyre ndaj Prishtinës, dhe më pas mezi i presin statuset”, vlerësoi Rexha.

“Sa i përket Llapit, është në formë fenomenale, nëse do të jetë ndeshja vendimtare me ta, do të jetë një ndeshje e hapur”, pohoi Rexha.

“Do të doja t’i jap më shumë gola si Llapit ashtu edhe Prishtinës, por edhe Dritës pasi është skuadër e rrezikshme”, shtoi Rexha.