Fjalë Kyçe

Pesë përballjet e fundit, Milan – Sassoulo

Pesë përballjet e fundit, Milan – Sassoulo

Milan dhe Sassoulo takohen sonte në kuader të jabes së 26-të në Serie A, shkruan Gazeta Alo.

Në 5 ndeshjet e fundit ndaj Sassuolo, Milan numëron 4 fitore dhe 1 barazim.

Hera e fundit që Sassuolo fitonte ishte në Mars të vitit 2016!.

Milan -Sassoulo luhet nga ora 18:00, në San Siro. /GazetaAlo