Fjalë Kyçe

Piatek i frikshëm, i shënon edhe Romës

Piatek i frikshëm, i shënon edhe Romës

Milani është duke fituar 1-0 në Olimpico

Milani ka kaluar në epërsi ndaj Romës dhe po fiton 1-0 në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin, Olimpico, raporton Gazeta Express.

Mysafirët kaluan në epërsi në minutën e 26’, me golin e sulmuesit të sapo transferuar, Krzysztof Piatek – i cili ditë më parë i shënoi 2 gola Napolit në Kupën e Italisë.