Fjalë Kyçe

Pochettino tregon favoritin e ligës së kampionëve

Pochettino tregon favoritin e ligës së kampionëve

Trajneri i Tottenhamit Mauricio Pochettino ka treguar favoritin kryesor për trofeun e Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Alo.

Barcelona për mua është skuadra favorite për të fituar Ligën e Kampionëve në këteë sezon.

Ernesto Valverde po bën një punë të shkëlqyeshme.

Barcelona ka lojtarë shumë të mirë, veçanerisht gjeniun Leo Messin. Ai është një lojtarë krejtësisht i ndryshëm nga lojtarët e tjerë, ai bën gjëra të papritura dhe vazhdimisht na lë pa tekst.

Unë jam me fat që jetojë në epokën e Messit.

Është për të ardhur keq që nuk kam një lojtar të tillë në ekipin tim. /Gazeta Alo.