Fjalë Kyçe

Pogba dhe Matic fotografohen me çiftin e vjetër, ja çfarë kishte ndodhur më pas

Pogba dhe Matic fotografohen me çiftin e vjetër, ja çfarë kishte ndodhur më pas

Yjet e Manchester United, Paul Pogba dhe Nemanja Matic janë përballur me një situatë shumë interesante.

Në një udhëtim me tren, lojtarët e United kishin sfiduar njëri tjetrin në “Uno”, ku kishin zhvilluar një lojë me shumë zhurma.

Kështu, lojtarët kishin shqetësuar një çift të vjetër me prejardhje nga Australia, të cilët i kishte penguar zhurma e krijuar nga yjet e United.

Pogba dhe Matic në shenjë kërkimi falje, kishin ofruar të fotografohen me çiftin e vjetër, për të cilët mësohet se nuk kishin pasur idenë se kush janë dyshja e Manchester, shkruan “Daily Mail”, transmeton lajmi.net.

Por, 10mijë milje më larg, në shtëpinë e tyre, djali i çiftit ishte “çmendur” kur kishte parë fotografinë e prindërve të tij me yjet e Manchester United.

Një ngjarje kjo vërtetë interesante. Të kesh mundësinë për fotografi me yjet e Manchester United, por mos t’i njohësh ata.