Fjalë Kyçe

Pogba i dërgon mesazh Real Madridit

Pogba i dërgon mesazh Real Madridit

Ylli i Man Utd i ka dërguar një mesazh domethënës skuadres së Real Madridit, shkruan Gazeta Alo.

AS raporton sot se Pogba – makina e Francës i ka dërguar një mesazh Florentino Perezit.

“Real Madridi është një ënderr dhe aty ndodhet edhe Zidane”, ka deklaruar Paul Pogba. /Gazeta Alo.