Fjalë Kyçe

Policia “blindon” Tiranën, ndalohen makinat luksoze

Policia “blindon” Tiranën, ndalohen makinat luksoze

Policia ka ndërmarrë një aksion mbrëmjen e sotme në Tiranë. Gazetari i abcnews.al Ervin Leka mëson se janë ngritur postblloqe në zonën e “Bulevardit të ri” dhe në Kodër Institut.

Sakaq, tre të rinj janë shoqëruar në komisariatin nr.5 në Kamëz.

Nga pamjet e siguruara shihet se efektivët ushtrojnë kontrolle në makiant luksoze me xhama të zinj që janë në qarkullim. Burime bëjnë me dije se kontrollet janë rutinë. /abcnews.al