Fjalë Kyçe

Porblemet me zemrër, ja sa do të mungojë Khedira

Porblemet me zemrër, ja sa do të mungojë Khedira

Juventus ka marrë një lajm aspak të mirë nga Samir Khedira.

Sami Khedira ka patur probleme me zemër pas stërvitje te Juventus.

Mesfushori gjerman pas stërvitjeve ka shkuar në qendrën mjekësore të skuadrës italiane për t’i bërë analizat, përcjell lajmi.net.

Sipas mediave në ishull, bëhet e ditur se Khedira i ka kaluar me sukses analizat për zemër dhe nuk ka asgjë serioze.

Mesfushori gjerman do të zhvillojë një tretman rutinë të tretmanit për zemër, por që do të mungojë për një muaj.