Fjalë Kyçe

Porto – Roma, formacionet e mundshme

Porto – Roma, formacionet e mundshme

Porto dhe Roma do të luajn somte takimin e kthimit në kuadër të 1/8-ës së finales në ligën e kampionëve, shkruan GazetaAlo

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e mundshme të përballjes e cila luhet sonte nga ora 21:00.

Këto janë formacionet e mundshme.

Porto:
Casillas; Telles, Pepe, Felipe, Militao; Adrian, Danilo, Herrera, Brahimi; Fernando, Tiquinho.

Roma:
Mirante; Florenzi, Fazio, Jesus, Kolarov; Pellegrini, De Rossi, Cristante; El Shaarawy, Dzeko, Zaniolo. /GazetaAlo