Fjalë Kyçe

Prej kur agjëron Almeda Abazi? S’do ta besoni përgjigjen e saj

Prej kur agjëron Almeda Abazi? S’do ta besoni përgjigjen e saj

Një pjesë e madhe e figurave publike kanë treguar se janë duke agjëruar Muajin e Shenjtë të Ramazanit.

Një ndër ta është dhe bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi, e këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi.

Abazi ka pranuar shumë pyetje nga ndjekësit e saj, ndërsa ka treguar se agjëron që nga mosha 15 vjeçare.

Almeda gjithashtu ka zbuluar edhe këngëtaren e saj të preferuar, e që është Elvana Gjata.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u martuan në vitin 2017 në Los Angeles, ndërsa tani çifti kanë dhe një djalë, dhe jetojnë në Turqi.