Fjalë Kyçe

Premier liga vjen sot me dy super sfida

Premier liga vjen sot me dy super sfida

Premier liga angleze sjell sot dy përballje tejet interesante.

Arsenali e pret Southemptonin, ndërsa në derbin e kësaj jave takohen Manchester United dhe Liberpool.

Të dyja ndeshjet luhen nga ora 15:05. /GazetaAlo