Fjalë Kyçe

Premier Ligë, luhen tre përballje në mbrëmjen e sotme

Premier Ligë, luhen tre përballje në mbrëmjen e sotme

Java e 33-të e premier ligës angleze vjen sot me tre ndeshje tejet interesante, shkruan Gazeta Alo.

Tre skuadrat pretendente për kreun e tabelës Man City, Tottenham dhe Chelsea i zhvillojnë ndeshjet e radhës në shtëpi.

Këto janë ndeshjet e sotme në kampionatin anglez.