Fjalë Kyçe

Presidenti i Bayernit me një tregim bombastik

Presidenti i Bayernit me një tregim bombastik

Presidenti i skuadres gjermane Bayern Munich ka zbuluar një tregim interesant për Sheikh Mansour dhe Pep Guardiolla, shkruan Gazeta Alo.

“Miku im Pep Guardiola më tregoi se çfarë ka ndodhur kur kërkoi 100 milionë euro për përforcime. Ai merr pamjet e lojtarit dhe shkon në një takim me Sheikh Mansour. Dreka është e gjatë, ata shikojnë regjistrimet. Ditën e nesërme sheiku rrit çmimin e naftës dhe paratë janë gati.” ka deklaruar Uli Hoenes (President i Bayern Munich). /Gazeta Alo.