Fjalë Kyçe

Prishtina 01, relaksohet para fillimit të kampionatit (foto)

Prishtina 01, relaksohet para fillimit të kampionatit (foto)

Pas përgatitjeve për stinorin pranveror, vjen një pushim i merituar për lojtarët

Skuadra ka organizuar një pushim në Malet e Rugovës, gjegjësisht në Boge.

Kjo vjen pas stërvitjeve për stinorin pranveror, ku stafi ka menduar se iu duhet një pushim i shkurtër skuadrës.

Por edhe pse në pushim dashuria për fanellën bardhëekaltër është prezent me ta.

Atmosfera është e mirë në klub dhe lojtarët mezi po presin që të fillojë kampionati. /GazetaAlo