Fjalë Kyçe

Prishtina – Feronikeli, formacionet e mundshme

Prishtina – Feronikeli, formacionet e mundshme

Në stadiumin “Fadil Vokrri” luhet super derbi i javës së 21-të në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo

Të dyja skuadrat qëllimin e vetëm e kanë arkëtimin e tre pikëve nga kjo sfidë.

Tanimë gjithçka është gati për derbin i cili luhet nga ora 17:00, pasi të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e mundshme startuese.

Këto janë formacionet:

Prishtina: Bekaj, Thaqi, Haliti, Bekteshi, Jamal, Miftaraj, Ahmeti, Morina, Mankenda, Korenica & Jasharoski.

Feeonikeli: Smakiqi, Islami, Lladrovci, Prekazi, Hoxha, Dabiqaj, Gavazaj, Carioca, Fazliu, Hoti dhe Rexha. /GazetaAlo