Fjalë Kyçe

Prishtina – Flamurtari, ky është rezultati nga pjesa e parë

Prishtina – Flamurtari, ky është rezultati nga pjesa e parë

Ka përfunduar pjesa e parë e sfides ndërmjet Prishtinës dhe Flamurtarit, shkruan Gazeta Alo.

Skuadra e Prishtinës ka shënuar dy gola ndaj Flaurtarit në ndeshjen e mbetur të javës së 23-të të IPKO Superligës, shkruan Gazeta Alo

Fillimisht Meriton Korenica ka shënuar në minutën e 16-të për epërsinë e Prishtinë.

Më pas në minutën e 20-të për 2:0 shënon Mario Morina.

Sfida është duke u luajtur në kryeqytet në stadiumin “Fadil Vokrri. /Gazrta Alo