Fjalë Kyçe

Prishtina – Flamurtari, mbyllet përballja me këtë rezultat

Prishtina – Flamurtari, mbyllet përballja me këtë rezultat

Ka përfunduar ndeshja e mbetur e javës së 23-të e IPKO Superligës së Kosovës, ndërmjet Prishtinës dhe Flamurtarit, shkruan Gazeta Alo.

Prishtina ka shënuar fitore me rezultatin 3:0 në takimin e zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Golat i shënuan Meriton Korenica (dy gola) dhe Maro Morina.

Ishte kjo një fitore e merituar e Prishtinës e cila ishte më e mirë se kundërshtari gjatë 90-të minutave loj. /Gazeta Alo