Fjalë Kyçe

PSG – Man Utd, formacionet zyrtare

PSG – Man Utd, formacionet zyrtare

PSG dhe Man Utd do të përballen sonte në kuadër të ndeshjes së kthimit në ligën e kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Përballja e parë ka përfunduar me fitoren e PSG me rezultatin 0:2.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare.

Paris Saint-Germain: Buffon, Meunier, T. Silva, Kimpembe, Bernat, Marquinhos, Veratti, Alves, Draxler, Di Maria, Mbappe

Manchester United: De Gea, Young, Smalling, Lindelof, Shaw, Pereira, McTominay, Fred, Dalot, Lukaku, Rashfor​d. /GazetaAlo