Fjalë Kyçe

Punë e kryer, Marcelo te Juventusi

Punë e kryer, Marcelo te Juventusi

Sipas Don Balon, Perez dhe Agnelli kanë rënë dakord për transferimin e yllit të Realot, Marcelo, shkruan GazetaAlo.

Bëhet fjalë për 45 milion euro + 12 milion të lidhura me rendimentin e lojtarit.

Ndërkohë Juve pret të shesë Alex Sandron tek njëren nga ekipet e Manchester për 60 milion euro. /GazetaAlo