Fjalë Kyçe

Qeqa Krelani ka disa fjalë për Tahir Batatinën

Qeqa Krelani ka disa fjalë për Tahir Batatinën

Qeqa Krelani është kryer të flas për Llapin dhe trajnerin Tahir Batatina

Ai ka deklaruar në “Sportin Total” të KTV-së se pas deklaratave dhe vlerësimeve që ka bërë, ka mbetur paksa e lënduar.

“Trajneri i Llapit vjen këtu dhe më thotë se të sigurt e ke vetëm vdekjen. A nuk te koka vdekja e sigurt edhe në Superligë për Llapin por vetëm në Kupë a? Si gazetare e Superligës kjo pak më kë lënduar dhe më ka qitur në pozitë shumë të keqe, edhe para kritikave të mija që i kam bërë për Challandesin”, tha Krelani.

Deklaratën e plotë të Qeqa Krelanit mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.