Fjalë Kyçe

Rafael van der Vaart tregon fituesin e Ligës së Kampionëve

Rafael van der Vaart  tregon fituesin e Ligës së Kampionëve

Legjenda holandeze Rafael van der Vaart ka treguar favoritin kryesor në Ligën e Kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Duhet të jem i sinqertë dhe të pranojë se Ajaxi nuk do ta fitojë Ligën e Kampionëve në këtë sezon, pasi është Barcelona skuadra që do ta fitojë këtë kompeticion.

Ajax është me të vërtetë një ekip i madh, mirëpo Barcelona është ekip pak më i mirë, ka deklaruar Rafael van der Vart. /Gazeta Alo.