Fjalë Kyçe

Ramos si kapiten dhe bashkëkombasit e tij luajnë ‘Laser Tag’ (VIDEO)

Ramos si kapiten dhe bashkëkombasit e tij luajnë ‘Laser Tag’ (VIDEO)

Trajneri i Spanjës, Luis Enrique la trajnimet e zakonshme të ekipit dhe sëbashku me kapitenin Sergio Ramos dhe pjesën tjetër të kombëtares së Spanjës, luajtën lojën e njohur në botë ‘Laser Tag’ e cila është një lojë me armë laserike.

Kombëtarja Iberike u nda në dy grupe dhe filluan luftën mes tyre.

Ju ftojmë t’a ndiqni videon e mëposhtme ku shfaqet edhe kapiteni Ramos me armën e tij dhe pjesa tjetër e kombëtares së tij: