Fjalë Kyçe

Ramsey refuzoi pesë skuadra të mëdha evropiane

Ramsey refuzoi pesë skuadra të mëdha evropiane

Aaron Ramsey ka refuzuar pesë skuadra të mëdha evropiane në mënyrë që të pajtohet me kushtet e kontratës me Juventusin, raporton BBC Sport, shkruan GazetaAlo.

Uellsiani do të largohet nga Arsenali për në Torino këtë verë.

Për shërbimet e tij ishin të interesuara edhe skuadrat e mëdha evropiane si, Barcelona, Paris Saint-Germain, Inter, Bayern Munich dhe Real Madrid. /GazetaAlo.