Fjalë Kyçe

Rapid – Inter, formacionet zyrtare

Rapid – Inter, formacionet zyrtare

Rapid Vienna dhe Inter do ta zhvillojnë përballjen e tyre të parë në kuadër të Ligës së Evropës.

Ndeshja që starton në ora 18:55, do të zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Stadion’ në Vjenë, raporton lajmi.net.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Rapid Vienna: 1 Strebinger; 19 Potzmann, 6 Sonnleitner, 20 Hofmann, 5 Bolingoli; 14 Grahovac, 8 Schwab; 97 Ivan, 23 Thurnwald, 39 Ljubicic; 9 Berisha

Inter: