Fjalë Kyçe

Rashica në vizitë te Ambasada e Kosovës në Britani të Madhe

Rashica në vizitë te Ambasada e Kosovës në Britani të Madhe

Ylli i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, e ka vizituar sot Ambasadën e Kosovës në Britani të Madhe.

“Patëm nderin dhe kënaqësinë të mirëpresim sot në Ambasadë, futbollistin dhe krenarinë e kombëtares tonë, Milot Rashica”, thuhet në njoftimin e Ambasadës së Britanisë së Madhe.

“E Ngarkuara me Punë znj. Arrita Gjakova i dëshiroi Milotit shumë suksese me paraqitjet e tij me Norwich City”.

Në postim ata thanë që puna dhe sukseset e Rashicës janë frymëzim për të gjithë brezat e rinjë.