Fjalë Kyçe

Rashica vjen me një foto tejet emocionuese

Rashica vjen me një foto tejet emocionuese

Ylli i Kosovës Milot Rashica ka publikuar një foto tejet ineteresante dhe shumë emocionale, shkruan Gazeta Alo.

Në këtë foto të postuar nga Rashica paraqiten kohërat më të vështira të Kosovës, kur kosovarët dëboheshin me dhunë nga trojet e veta.

Ndërsa në një foto tjetër të bashkangjitur paraqitet super Kombëtarja e Kosovës, e cila po marshon me hapa të shpejt drejt majave të suksesit.

Ky është postimi i Milot Rashicës në Instagram. /Gazeta Alo