Fjalë Kyçe

Real Madrid – Girona, formacionet zyrtare

Real Madrid – Girona, formacionet zyrtare

Real Madrid dhe Girona do të përballen sot në kuadër të javës së 24-të në la ligën spanjolle, shkruan GazetaAlo.

Kjo përballje luhet sot me fillim nga ora 12:00, orar ky i pazakont për Realin e Madridit.

Tanimë gjithçka është gati për tu zhvilluar kjo përballje pasi të dyja skiadrat kanë publikuar formacionet zyrtare. /GazetaAlo.