Fjalë Kyçe

Real Madrid – Pogba, këto janë të rejat e fundit

Real Madrid – Pogba, këto janë të rejat e fundit

Sipas të njohures spanjolle Marca, Real Madridi do të kontaktojë Manchester United për të caktuar një takim për Pogba, shkruan Gazeta Alo

Zinedine Zidane dhe Pogba besojnë se eëhtë koha për të qenë në të njëjtin ekip.

Në anën tjetër Ole Gunnar Solskajer është i interesuar për dy lojtar të Real Madridit: Gareth Bale dhe Toni Kroos, raporton Marca. /Gazeta Alo