Fjalë Kyçe

Real Madridi shënon fitore

Real Madridi shënon fitore

Real Madridi ka shënuar fitore ndaj Levantes, shkruan GazetaAlo.

Ndeshja e vlefshme për javën e 25-të të la ligas ka përfunduar me fitoren e madrilainëve me rezultatin 1:2.

Golat i shëbuan Benzema nga penaltia dhe Bale poashtu nga penaltia për Realin, ndërsa për Levanten ka shënuar Roger. /GazetaAlo.