Fjalë Kyçe

Reali mëson çmimin e pasardhësit të CR7

Reali mëson çmimin e pasardhësit të CR7

Zinedine Zidane ka finalizuar transferimin e parë pas kthimit te Real Madrid.

‘Los Blancos’ kanë arritur marrëveshje me Porton për transferimin e Eder Militao për 50 milionë euro pas përfundimit të këtij sezoni

Trajneri francez, në verën e vitit 2019 do të synojë të sjellë një emër që do të mbulonte hapësirat e krijuara pas largimit të Cristiano Ronaldos.

Emri që po pëlqehet nga Real Madrid, është ai i Eden Hazard të Chelsea.

Hazard është një nga lojtarët kryesor te Chelsea, dhe Roman Abramovich e vlerëson kartonin e belgut rreth 115 milionë euro.

Transferimi i Hazard për 115 milionë euro, do të ishte transferimi më i shtrenjtë në histori të Real Madridit.