Fjalë Kyçe

Rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve

Rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve

Nesër (e martë) rikthehet në aksion kompeticioni më i fortë në botë për klube, Liga e Kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Liga e Kampionëve nis nesër fazën e 1/8- së finales ku na presin super përballje.

AS Roma – FC Porto dhe Manchester Utd – Paris SG, janë dy përballjet e Ligës së Kampionëve të cilat zhvillohen nesër mbrëma me fillim nga ora 21:00. /GazetaAlo.com