Fjalë Kyçe

Rikthehet liga e Kampionëve

Rikthehet liga e Kampionëve

Nesër mbrëma rikthehet kompeticioni më i madh i garave në Evropë, Liga e Kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Super përballje na presin nesër në fazen e 1/8 së finales së kampionëve.

Dortmund – Tottenham dhe Real Madrid – Ajax, do të zhvillojnë ndeshjet e kthimit me fillim nga ora 21:00.

Rezultatet e përnalljeve të para.

Tottenham -Dortmund 3:0

Ajax – Real Madrid 1:2.. /GazetaAlo.