Fjalë Kyçe

Rikthehet Liga e Kampionëve

Rikthehet Liga e Kampionëve

Nesër (e martë) rikthehet gara e madhe e ligës së kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Barcelona – Man Utd dhe Juventus – Ajax do të përballen në takimet e kthimit të çerekfinalve në ligën e kampionëve.

Rezultatet e takimeve të para Man Utd – Barcelona 0:1 dhe Ajax – Juventus 1:1.

Të dyja sfidat nisin nga ora 21:00. /GazetaAlo.