Fjalë Kyçe

Rita Ora shfaqet superseksi me bikini të bardhë

Rita Ora shfaqet superseksi me bikini të bardhë

Rita Ora po vazhdon pushimet.

Së fundmi këngëtarja kosovare ka publikuar disa fotografi me bikini të bardhë, ku si zakonisht, duket e mahnitshme.

Megjithatë, me fotografitë e fundit nga Corfu në Greqi, ajo ka vënë në pah linjat trupore.

“Jam shumë e lumtur dhe mirënjohëse që jam në gjendje të shpenzojë më shumë kohë me miqtë dhe familjen gjatë këtyre ditëve”, ka shkruar në një postim të saj në Instagram dhe Twitter.

https://twitter.com/RitaOra/status/1294595689981317123