Fjalë Kyçe

Rodriguez i bën dhurata vajzës së porsalindur të Granit Xhakës

Rodriguez i bën dhurata vajzës së porsalindur të Granit Xhakës

Granit Xhaka dhe Leonita kanë pranuar dhurata për vajzën e tyre.

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë bërë prindër për herë të parë.

Leonita solli në jetë vajzën të cilën e pagëzuan me emrin Ayana dhe nuk munguan as postime në rrjete sociale në të cilat çifti nuk ia zbuluan fytyrën foshnjës.

Vogëlushja ka pranuar edhe dhurata të shumta e disa prej tyre nga futbollisti i cili luan për kombëtaren zvicerane, Ricardo Rodriguez.

Ishte Leonita ajo e cila i ka treguar dhuratat në Instastory.