Fjalë Kyçe

Roma – Napoli, mbyllet sfida me këtë rezultat

Roma – Napoli, mbyllet sfida me këtë rezultat

Ka përfunduar takimi derbi i kësaj jave në Serie A, shkruan Gazeta Alo.

Napoli ka mposhtur Romën në takimin e javës së 29-të.

Rezultati final i takimit, Roma – Napoli 1:4.

Golat i shënuan Milik, Martens Verdi dhe Younes për Napolin, ndërsa për Romën golin e vetëm e ka shënuar Perotti. /Gazeta Alo