Fjalë Kyçe

Roma shënon fitore ndaj Bolognas

Roma shënon fitore ndaj Bolognas

Romakët kanë shënuar fitore ndaj Bolognas në takimin e javës së 24-të në Serie A, shkruan GazetaAlo.

Ndeshja e zhvilluar në Olimpico ka përfunduar me fitoren e vendasve me rezultatin 2:1.

Golat i kanë shënuar Kolarov dhe Fazione për Romën, ndërsa për Bolpgnan ka shënuar Sansone. /GazetaAlo