Fjalë Kyçe

Ronaldo e kalon Juventusin në epërsi ndaj Milanit

Ronaldo e kalon Juventusin në epërsi ndaj Milanit

Cristiano Ronaldo ka shënuar golin e parë për Juventusin
Goli është shënuar në minutën e 61-të nga një pozitë shumë e dyshimtë pasi që u mendua se Ronaldo është në pozitë jashtëloje.

Megjithatë kështu nuk mendoi gjyqtari i ndeshjes dhe tashmë Juventus është në avantazh prej 1-0 kundrejt Milanos.