Fjalë Kyçe

Ronaldo i kundërvihet kërkesës së Realit për ta transferuar Silvan, e do në Juventus

Ronaldo i kundërvihet kërkesës së Realit për ta transferuar Silvan, e do në Juventus

Andre Silva te Real Madridi?

Kjo është mund të jetë e mundur sipas Don Balon, pasi agjenti i lojtarit Jorge Mendes dëshiron të sjellë sulmuesin në Santiago Bernabeu, i cili zyrtarisht ende në AC Milan, njofton Klan Kosova.

38 milionë euro është shuma që Sevilla mund ta blejë lojtarin dhe klubi është i gatshëm ta bëjë këtë për këtë shumë.

Megjithatë, Cristiano Ronaldos po kërkon që Silva të bashkohet me të në Juventus.