Fjalë Kyçe

Rooneyt nuk po i ndalen lajmet e këqija

Rooneyt nuk po i ndalen lajmet e këqija

Wayne Rooney është duke kaluar nëpër një situatë tejet të vështirë.

Wayne Rooney ishte arrestuar në Amerikë, pas gjendjes së dehur dhe sharjeve që kishte bërë në publik natën e 16 dhjetori të vitit që lamë pas.

Sulmuesi anglez ishte liruar menjëherë nga autoritet e Uashingtonit, por që tani do t’i bartë pasojat e tjera, përcjell lajmi.net.

Sipas mediave në Angli, Rooney do t’i humbet milionat nga sponsorët pas atij veprimi në publik.

Por, kjo nuk është e vetmja gjë e keqe për sulmuesin anglez, pasi martesa e tij është në rrezik, pasi besohet se ai ishte në shoqëri edhe të disa femrave tjera.