Fjalë Kyçe

Rrahu krejt familjen e saj, arrestohet gruaja në Podujevë

Rrahu krejt familjen e saj, arrestohet gruaja në Podujevë

Policia njofton për arrestimin e një gruaje gjatë ditës së djeshme në Podujevë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj fëmijëve të saj dhe anëtarëve tjerë të familjes.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Podujevë 14.09.2020 – 16:00. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që e njëjta ka ushtruar dhunë fizike ndaj fëmijëve të saj, e me pas edhe ndaj anëtarëve tjerë të familjes. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.