Fjalë Kyçe

Rudiger si Suarez, kafshon Pogban

Rudiger si Suarez, kafshon Pogban

Antonio Rudiger mund të dënohet nga UEFA.

Po rridhte minuta e 44 në ndeshjen ndërmjet Francës dhe Gjermanisë kur një rast i çuditshëm ndodhi, shkruan lajmi.net.

Mbrojtësi i Gjermanisë, Antonio Rudiger duket se kishte kafshuar në shpinë mesfushorin Paul Pogba në min 44′.

VAR-i nuk e shqyrtoi këtë gjestë të Rudiger, por ai mund të dënohet nga UEFA-ja pas ndeshjes për këtë incident.

Më poshtë mund të shihni momentin e diskutuar.