Fjalë Kyçe

Sadio Mane i jashtzakonshëm në këtë sezon

Sadio Mane i jashtzakonshëm në këtë sezon

Liverpool në fitoren ndaj Fulhamit ka arkëtuar 3 pikë shumë të vështira por jashtëzakonisht të rëndësishme që e mbajnë në garë për titullin e Premierligës, shkruan GazetaAlo

Për këtë triumf të Liverpolot më meritori pa dyshim se ishte Sadio Mane i cili ka shënuar golin e parë në këtë sfidë.

Sadio Mane këtë sezon ka shënuar 17 gola në Premier League dhe asnjë me penallti. /Gazeta Alo