Fjalë Kyçe

Samir Sahiti “Shihemi të mërkurën”

Samir Sahiti “Shihemi të mërkurën”

Vëllaznimi do të përballet me.Trepçën 89 në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës ditën e merkurë, shkruan GazetaAlo.

Futbollisti i Vëllaznimit duket i gatshëm për këtë sfidë.

Postimi i Sahitit në rrjetet sociale.

Nëse e Njeh Kundershtarin , dhe Poashtu e Njeh edhe Veten, Gjithmonë Mund të Fitosh…

Shihemi të Mërkuren…..
KF Vëllaznimi vs Trepça 89…