Fjalë Kyçe

Sampdoria – Milan, formacionet e mundshme

Sampdoria – Milan, formacionet e mundshme

Janë publikuar formacionet e super sfides italiane e cila luhet sonte, shkruan Gazeta Alo.

Sampdoria dhe Milan do të përballen somte nga ora 20:30.

Këto janë formacionet e mundshme të sfides. /Gazeta Alo.