Fjalë Kyçe

Sampdoria – Milan, formacionet zyrtare

Sampdoria – Milan, formacionet zyrtare

Super përballje na pret sonte në kampionatin italian Serie A, shkruan GazetaAlo.

Sampdoria dhe Milan do të takohen me fillim nga ora 20:30

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet.

Formacionet zyrtare.
Sampdoria vs Milan