Fjalë Kyçe

Schalke – Man City, formacionet e mundshme

Schalke – Man City, formacionet e mundshme

Skuadra gjermane e pret sonte në shtëpi skuadren kampione të anglisë, shkruan GazetaAlo.

Schalke dhe Man City do të takohen me fillim nga ora 21:00 në kuadër të ligës së kampionëve.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e mundshme.

Këto jaë formacionet. /GazetaAlo

Schalke (3-4-3): Fahrmann; Nastasic, Oczipka, Sane; McKennie, Serdar, Bentaleb, Harit; Uth Matondo, Kutucu

City (4-3-3): Ederson; Walker, Otamendi, Laporte, Zinchenko; Fernandinho, De Bruyne, D Silva; Sterling, Aguero, Sane